HET TEAM VAN STEEGMANS VASTGOED

Professionals met een passie voor vastgoed.

Een hecht team dat houdt van samenwerken.

Makelaars die opgegroeid zijn in jouw regio.


Silvia Foglia

Telefoonnummer : 089/20.30.40

silvia.foglia@steegmans.be

Verantwoordelijke huur


Bernard Frère

Mobiel nummer : 0479/36.28.47

bernard.frere@steegmans.be

Verkoop - Verhuur - Projectontwikkeling - Waardebepalingen 


Willem Steegmans

Mobiel nummer: 0475/43.14.85

willem.steegmans@steegmans.be

Projectontwikkeling - Verkoop - Verhuur - Waardebepalingen 


Michel Crijns

Mobiel nummer : 0478/26.36.33

michel.crijns@steegmans.be

Projectontwikkeling


Illya Buttgereit

Telefoonnummer : 0471/09 20 43

illya.buttgereit@steegmans.be

Verkoop - Verhuur - Waardebepalingen 


Daan Verboven

Telefoonnummer : 0479/84.63.73

daan.verboven@steegmans.be

Verkoop - Verhuur - Waardebepalingen 


Michiel Swinnen

Telefoonnummer : 0478/72 67 73

michiel.swinnen@steegmans.be

Verkoop - Verhuur - Waardebepalingen 



Marie

Office dog